Відеокарта ASUS GeForce RTX 5070 Ti TUF Gaming OC White 16GB GDDR7 (TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING)
Відгуки та питання
Код: 41594
Артикул: TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING
Повідомити, коли з'явиться
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Розрядність
256 біт
Тип системи охолодження
Активна
Частота пам'яті
28000 МГц
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Asus
На брендову сторінку
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Основні характеристики
Інтерфейс
PCI-Express 5.0
Частота ядра
OC Mode - 2610 MHz, Default Mode – Boost Clock: 2588 MHz
Довжина відеокарти
329 мм
Колір
Білий
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Тип системи охолодження
Активна
Максимальна роздільна здатність
Частота пам'яті
28000 МГц
Призначення
Ігрові
Кількість займаних слотів
4 шт
Додаткові функції
Форм-фактор
Дискретна
Розрядність
256 біт
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
850 Вт