Відеокарта Asus Prime OC GF RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 (PRIME-RTX5070TI-O16G)
Відгуки та питання
Код: 37745
Артикул: PRIME-RTX5070TI-O16G
Купити
В 1 клік
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Інтерфейс
PCI-Express 5.0
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Розрядність
256 біт
Тип системи охолодження
Активна
Частота пам'яті
28000 МГц
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Asus
На брендову сторінку
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Основні характеристики
Довжина відеокарти
304 мм
Інтерфейс
PCI-Express 5.0
Колір
Чорний
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Тип системи охолодження
Активна
Максимальна роздільна здатність
Частота пам'яті
28000 МГц
Призначення
Ігрові
Кількість займаних слотів
3 шт
Гарантія та виробник
Гарантія
36 міс
Бренд
Серія відеокарти
GeForce RTX 50хх
Додаткові функції
Форм-фактор
Дискретна
Розрядність
256 біт
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
750 Вт