Відеокарта Asus ROG Strix Gaming OC GF RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 (ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING)
Відгуки та питання
Код: 37746
Артикул: ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING
Купити
В 1 клік
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Розрядність
256 біт
Тип системи охолодження
Активна
Частота пам'яті
28000 МГц
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Asus
На брендову сторінку
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Основні характеристики
Інтерфейс
PCI-Express 5.0
Частота ядра
2535 МГц – 2505 МГц
Довжина відеокарти
332 мм
Колір
Чорний
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Тип системи охолодження
Активна
Максимальна роздільна здатність
Частота пам'яті
28000 МГц
Призначення
Ігрові
Кількість займаних слотів
4 шт
Додаткові функції
Форм-фактор
Дискретна
Розрядність
256 біт
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
850 Вт