Відеокарта Gigabyte Windforce OC RTX 5080 16GB GDDR7 (GV-N5080WF3OC-16GD)
Відгуки та питання
Код: 34827
Артикул: GV-N5080WF3OC-16GD
Купити
В 1 клік
Графічний чіп
GeForce RTX 5080
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Розрядність
256 біт
Тип системи охолодження
Активна
Частота пам'яті
30000 МГц
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Gigabyte
На брендову сторінку
Gigabyte
Залишити відгук
Задати запитання
Основні характеристики
Інтерфейс
PCI-Express 5.0
Довжина відеокарти
304 мм
Колір
Чорний
Графічний чіп
GeForce RTX 5080
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Тип пам'яті
GDDR7
Тип системи охолодження
Активна
Максимальна роздільна здатність
Частота пам'яті
30000 МГц
Призначення
Ігрові
Кількість займаних слотів
4 шт
Додаткові функції
Форм-фактор
Дискретна
Розрядність
256 біт
Додаткове живлення
1 х 16pin
Мінімально необхідна потужність БП
850 Вт