Зарядна станція Jackery Explorer 3000 Pro (70-3000-EUOR01)
Відгуки та питання
Код: 27367
Артикул: 70-3000-EUOR01
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Jackery Explorer 3000 Pro
Вага
29 кг
USB Type-A
1 шт
Максимальна потужність пристроїв (X-Boost)
6000 Вт
Ємність батареї
3024 Вт·г
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
banner
Портативна зарядна станція Jackery Explorer 3000 Pro (70-3000-EUOR01) з ємністю 3024 Вт•год і потужністю в 3000 Вт забезпечить електроенергією в будь-яких умовах. Пристрій може працювати від сонячних панелей і завдяки технології PERC генерувати на 50 % більше електроенергії. Пропонуємо купити портативну зарядну станцію Jackery Explorer 3000 Pro (70-3000-EUOR01), яка стане ідеальним рішенням під час вимкнення світла, а також стане джерелом живлення в автофургонах, кемпінгах тощо.
  • Велика ємність: 3024 Вт*год, що забезпечує живлення до 99% побутових приладів
  • Легкий доступ до налаштувань: інтелектуальне керування у застосунку
  • Робота при низьких температурах: функціональна при -20°C
  • Безшумність: унікальна тиха система охолодження Canyon
  • Всебічна безпека: повністю модернізована система BMS
  • Портативна конструкція: ручка та подвійні колеса
Продумане компонування
descr img
Тиха система охолодження
descr img
Способи швидкого заряджання
Комплексна безпека для коректної роботи
Додаткові функції
Ручка
Так
Функція ДБЖ
Ні
Віддалене керування
Bluetooth, Wi-Fi
Колеса для транспортування
Так
Лііхтарик
Ні
Можливість підключення додаткової батареї
Можливість підключення сонячної панелі
Інтерфейси
Безпровідна зарядка
USB Type-C
2 шт
USB Type-A
1 шт
Вхідні інтерфейси
DC-роз'єм
Загальні параметри
Потужність USB Type-C
100 Вт
18 Вт
Потужність автомобільної розетки (прикурювача)
120 Вт
Тип товару
Зарядна станція
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Вихідна потужність (загальна)
3000 Вт
Дисплей
Матеріал
Пластик
6000 Вт
Призначення
Для гаджетів та електроніки, Для великої побутової техніки, Для всього будинку, Універсальна
Особливості
Швидке заряджання батареї
Максимальна потужність заряджання (220В)
230 Вт
Функції заряджання
QC швидка зарядка 2.0
Одночасно заряджуваних пристроїв
8
Захист від
Короткого замикання
Час заряджання від мережі
2 години
Автономність і живлення
Цикли зарядки
Тип батареї
Li-ion
Ємність батареї
3024 Вт·г
Живлення (зарядка) від
Мережа
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Jackery
Країна реєстрації бренду
США
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
29 кг
Колір
Чорний, Помаранчевий
Розміри
473 х 360 х 374 мм