Зарядний пристрій для АКБ Maxxter 12-24В, 25А (MX-CHR-1224V25M)
Відгуки та питання
Код: 27353
Артикул: MX-CHR-1224V25M
Купити
В 1 клік
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд MAXXTER MX-CHR-1224V25M
Загальні параметри
Тип
Інтелектуальні зарядні пристрої
Підключення вихідне
Роз'єми-крокодили
Вольтметр
Так
Захист
Індикації
LCD дисплей
Тип товару
Інвертор
Особливості
Вихід постійного струму 12В/25А; 24В/15А, Можливість вибору режимів (AGM/Автомобільного/Мотоциклетного/Літій-залізо-фосфатного) акумулятора, Ручка для перенесення, Дисплей, Функція відновлення (десульфатації) акумулятора, Мікропроцесорний контроль
Максимальна потужність
0.35 кВт
Автономність і живлення
Напруга на вході
100-240 В
Максимальний струм заряду
25 А
Мінімальне значення вхідної напруги
100 В
Максимальне значення вхідної напруги
240
Номінальна потужність
0.35 кВт
Кількість фаз
Одна фаза
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.5 кг
Колір
Чорний, Червоний
Розміри
192 х 216 х 125 мм