Акумуляторна батарея Energenie 12 В 17 Aгод (BAT-12V17AH/4)
Відгуки та питання
Код: 13973
Артикул: BAT-12V17AH/4
Купити
В 1 клік
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Energenie BAT-12V17AH/4
Загальні параметри
Тип клем
F13 (M5)
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Ємність батареї
17 А/г
Тип АКБ
AGM
Гарантія та виробник
Гарантія
Бренд
Energenie
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
6 кг
Колір
Чорний
Розміри
181 х 76 х 167 мм