Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 12AH (BAT-12V12AH) AGM
Відгуки та питання
Код: 69558
Артикул: BAT-12V12AH
Купити
В 1 клік
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Energenie
Загальні параметри
Тип клем
F2
Тип товару
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга
12 В
Максимальний струм заряду
3.6 А
Номінальна робоча температура
25 °C
Робочий діапазон температур
від -20°C до +50°C