Блок живлення 450W Chieftec SMART BFX-450BS 90mm, SFX, 80+ BRONZE , Bulk
Відгуки та питання
Код: 14169
Артикул: BFX-450BS
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
SFX
Стандарт 80 Plus
80 Plus Bronze
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
2/1
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus Bronze
Живлення материнської плати
20 + 4 pin