Блок Живлення Chieftec BDF-1000C Proton; ATX 2.3, APFC, 14cm fan, КПД >85%, modular, RTL
Відгуки та питання
Код: 28165
Артикул: BDF-1000C
Купити
В 1 клік
Характеристики Chieftec Chieftec BDF-1000C Proton
Форм-фактор
PS II
Потужність
1000 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 140 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Bronze
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 140 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
3
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
3/1
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Bronze
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Додаткові характеристики
ККД: 85%
Технології захисту
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
140 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.9 кг
Розміри
160 х 150 х 87 мм
Комплектація
Блок живлення, Документація
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
PS II
Тип
Для геймерів
Потужність
1000 Вт