Блок живлення CHIEFTEC Polaris PPS-750FC
Відгуки та питання
Код: 44686
Артикул: PPS-750FC
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Chieftec Chieftec Polaris PPS-750FC
Форм-фактор
PS II
Потужність
750 Вт
Охолодження
1 х 120 мм
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
8
Кількість конекторів IDE (Molex)
3
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
3/1
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Додаткові характеристики
Кабелі в обплетенні, Кнопка включення
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
120 мм
Розміри
150 х 140 х 87 мм
Комплектація
Блок живлення, Документація
Форм-фактор
PS II
Потужність
750 Вт