Блок Живлення Chieftec GPS-600A8, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 80%, RTL
Відгуки та питання
Код: 28218
Артикул: GPS-600A8
Купити
В 1 клік
Характеристики Chieftec Chieftec GPS-600A8
Потужність
600 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Bronze
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
4
Кількість конекторів IDE (Molex)
2
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
2/1
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus Bronze
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Додаткові характеристики
ККД 80%
Технології захисту
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
120 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
Розміри
150 х 140 х 87 мм
Комплектація
Блок живлення, Документація
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип
Комп'ютерний
Потужність
600 Вт