Блок живлення Chieftec GPX-850FC, ATX, APFC, 12cm fan, Gold, modular
Відгуки та питання
Код: 52956
Артикул: GPX-850FC
Купити
В 1 клік
Характеристики Chieftec Chieftec GPX-850FC
Потужність
850 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
3
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
3/1
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Додаткові характеристики
Кнопка увімкнення
Діаметр вентилятора
120 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
Розміри
86 x 140 x 150 мм
Комплектація
Блок живлення, Документація
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Тип
Комп'ютерний
Потужність
850 Вт