Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 1250W (PPS-1250FC-A3)
Відгуки та питання
Код: 79437
Артикул: PPS-1250FC-A3
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
1250 Вт
Охолодження
1 х 135 мм
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Охолодження
1 х 135 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
4/0
Модульне підключення
Ні
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Технології захисту
Кількість вентиляторів
1
Діаметр вентилятора
135 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
3.1 кг
Розміри
86 x 150 x 160 мм
Форм-фактор
ATX
Потужність
1250 Вт