Блок живлення Chieftec Polaris (PPS-850FC) 850W
Відгуки та питання
Код: 58530
Артикул: PPS-850FC
Купити
В 1 клік
Характеристики Chieftec Chieftec Polaris 850W
Форм-фактор
ATX
Потужність
850 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 140 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 140 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
4/0
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Технології захисту
Захист від перепадів напруги (OVP), Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перегріву (OTP)
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.6 кг
Розміри
160 х 150 х 86 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Тип
Комп'ютерний
Потужність
850 Вт