Блок живлення Chieftec PPS-1050FC
Відгуки та питання
Код: 64092
Артикул: PPS-1050FC
Купити
В 1 клік
Характеристики Chieftec Chieftec PPS-1050FC
Форм-фактор
ATX
Потужність
1050 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 140 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 140 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
12/2
Модульне підключення
Так
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Додаткові характеристики
Модульне підключення кабелів
Технології захисту
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Діаметр вентилятора
140 мм
Основні характеристики
Система охолодження
Активна
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Тип
Комп'ютерний
Потужність
1050 Вт
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.6 кг
Розміри
160 х 150 х 86 мм