Блок живлення Chieftec PPS-1250FC
Відгуки та питання
Код: 65610
Артикул: PPS-1250FC
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
1250 Вт
Охолодження
1 х 140 мм
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Охолодження
1 х 140 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
4/0
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Діаметр вентилятора
140 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.7 кг
Розміри
160 х 150 х 86 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Форм-фактор
ATX
Потужність
1250 Вт