БЖ 600W Chieftec VALUE APB-600B8, 120 mm, 80+ White, Bulk
Відгуки та питання
Код: 4693
Артикул: APB-600B8
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
600 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus White
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
2/1
Кількість SATA роз'ємів
4
Кількість конекторів IDE (Molex)
2
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 120 мм
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus White
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.42 кг
Розміри
150 х 140 х 87 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Білий
Форм-фактор
ATX
Потужність
600 Вт