ДБЖ EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000VA
Відгуки та питання
Код: 69316
Артикул: EG-UPS-PS2000-02
Купити
В 1 клік
Характеристики Energenie EG-UPS-PS2000-02
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Вихідна потужність
2000 В·А
Вихідна напруга, В
220 ± 10%
Діапазон вхідної напруги при роботі від мережі
165 - 275 В
Кількість розеток
5 шт
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Energenie
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Країна виробник товару
Китай
Основні характеристики
165 - 275 В
Інтерфейс
USB/RJ-45/Smart-Slot/Сухий контакт
Призначення
Для дому
Колір
Чорний
Тип АКБ
Свинцево-кислотний
Кількість Euro-розеток
2 шт
Кількість IEC розеток
3 шт
Тип архітектури
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Вихідна потужність
2000 В·А
Вихідна потужність (загальна)
1600 Вт
Вихідна напруга, В
220 ± 10%
Акумуляторна батарея
Вбудована
Кількість розеток
5 шт
Додаткові функції
Час заряду батарей
12 год
Додаткові характеристики
Рівень шуму
50 дБ
Габарити, комплектація, колір
Вага
18.5 кг
Розміри
144 х 215 х 412 мм