ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-2000 2000VA, Line Int., AVR, 3xIEC+2xSchuko, метал
Відгуки та питання
Код: 94679
Артикул: EG-UPSO-2000
Купити
В 1 клік
Характеристики Energenie EG-UPSO-2000
Тип архітектури
Безперервної дії (on-line)
Вихідна потужність
2000 В·А
Вихідна напруга, В
220
Діапазон вхідної напруги при роботі від мережі
165 - 275 В
Кількість розеток
5 шт
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Energenie EG-UPSO-2000
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Energenie
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Країна виробник товару
Китай
Основні характеристики
Інтерфейс
USB/Smart-Slot/RJ-45/RS-232
165 - 275 В
Призначення
Для дому
Колір
Чорний
Тип АКБ
Свинцево-кислотний
Кількість Euro-розеток
2 шт
Кількість IEC розеток
3 шт
Тип архітектури
Безперервної дії (on-line)
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Вихідна потужність
2000 В·А
Вихідна потужність (загальна)
1800 Вт
Вихідна напруга, В
220
Акумуляторна батарея
Вбудована
Кількість розеток
5 шт
Додаткові функції
Час заряду батарей
3 год
Додаткові характеристики
Рівень шуму
45 дБ
Габарити, комплектація, колір
Вага
23.1 кг
Розміри
335 х 191 х 419 мм