Монітор Samsung 27" Essential S3 LS27D360 (LS27D360GAIXCI) VA Black Curved 100Hz
Відгуки та питання
Код: 23812
Артикул: LS27D360GAIXCI
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Samsung Essential
Частота оновлення
100 Гц
Діагональ дисплея
27 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
1920 х 1080
Тип матриці
VA
Час реакції матриці
4 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Samsung Essential
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вбудований тюнер
Ні
Вага
3.9 кг
Розміри
458,6 х 622,6 х 214 мм
Комплектація
Монітор, Кабель живлення, Документація
Функціональні особливості
Вбудована веб-камера
Ні
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
VA
Вбудовані колонки
Час реакції матриці
4 мс
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Чорний
Загальні параметри
Частота оновлення
100 Гц
Клас
Для дому та офісу
Потужність
25 Вт
Особливості
Flicker-Free
Фірмові технології
Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Flicker Free, Off Timer Plus
Варіанти регулювання положення дисплея
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
VESA
75 х 75 мм
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Покриття екрану
Матове
Діагональ дисплея
27 "
Яскравість дисплея
Контрастність дисплея
Інтерфейси
Інтерфейси
HDMI, mini-jack 3.5 mm (вихід), D-sub