Монітор Samsung 27" Odyssey G6 27DG612S 2*HDMI, DP, USB, OLED, 2560x1440, 240Hz, 0.3ms
Відгуки та питання
Код: 45955
Артикул: LS27DG612SIXUA
Повідомити, коли з'явиться
Частота оновлення
240 Гц
Діагональ дисплея
27 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560 х 1440
Тип матриці
OLED
Час реакції матриці
0.3 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
6.9 кг
Розміри
611.7 x 554.2 x 263.5 мм
Комплектація
Монітор з підставкою, Кабель HDMI, USB кабель, Інструкція, Кабель DP
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Сріблястий
Функціональні особливості
Підсвічування
WLED (світлодіодне підсвічування)
Тип матриці
OLED
Час реакції матриці
0.3 мс
Загальні параметри
Частота оновлення
240 Гц
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Діагональ дисплея
27 "