Монітор Samsung 32"S32FM902 HDMI, USB, Bluetooth, MM, OLED, 3840x2160, 165Hz, 0.03ms, HDR10+
Відгуки та питання
Код: 45894
Артикул: LS32FM902SIXUA
Повідомити, коли з'явиться
Частота оновлення
165 Гц
Діагональ дисплея
32 "
Максимальна роздільна здатність дисплея
3840 х 2160
Тип матриці
OLED
Час реакції матриці
0.03 мс
Яскравість дисплея
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Samsung
На брендову сторінку
Samsung
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Габарити, комплектація, колір
Вага
8.4 кг
Розміри
717.2 x 601.6 x 200 мм
Комплектація
Кабель HDMI, Пульт дистанційного керування
Технічні властивості
Тип товару
Монiтор
Колір
Сріблястий
Загальні параметри
Частота оновлення
165 Гц
Кут огляду по горизонталі
178 °
Кут огляду по вертикалі
178 °
Дисплей
Відношення сторін
16: 9
Діагональ дисплея
32 "