Каталог

Зв'язатися

RU
UA
Сервіси

Спортивний тактичний смарт-годинник Garmin Tactix 7 Pro Solar

Код: 62428
Артикул: 010-02704-10/11/33
51 960₴
42 499₴
Повідомити, коли з'явиться

Модифікація

До порівняння моделей

Характеристики Garmin Tactix 7 Pro Solar

Захист від вологи та пилу
WR100M/10 ATM
Час роботи
28 днів при звичайному використанні
Діагональ дисплея
1.4 "
Датчики і сенсори
Акселерометр, Барометричний альтиметр, Компас, Моніторинг насичення киснем крові, Пульсометр, Термометр
Роздільна здатність дисплея
280 х 280
Всі характеристики

Інші товари бренду Garmin

Garmin
Garmin
Відгуки про GARMIN Tactix 7 Pro Solar (1)
Написати відгук

Популярний відгук

Если выбирать тактические часы, то garmin tactix 7 pro – это отличный вариант. Прочные, работают без перебоев, имеют систему навигации, можно совместить с прибором ночного виденья. Очень много разных режимов работы и функций, поэтому часы подойдут не только для спортсменов. Протестированы мною лично в полевых условиях, всем советую.
Сергей
08 листопада 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Всі відгуки

Огляд Garmin Tactix 7 Pro Solar

banner
Створено для важких польових завдань
Завдяки сапфіровій лінзі, традиційним кнопкам і сенсорному дисплею ці розумні годинники з GPS для мультиспорту пропонують спеціалізовані тактичні функції, а також карти, музику, розширені функції для тренувань та багато іншого.
  • Міцна конструкція з преміальним дизайном
  • До 28 днів без заряджання
  • Вбудований світлодіодний ліхтарик
  • Сумісність із нічним баченням
  • Навігація по всьому світу
  • Безліч додаткових інтелектуальних функцій
Робота батареї
Отримайте до 28 днів автономної роботи в режимі смарт-годин та до 89 годин у режимі GPS.
descr img
Надійність якості
Протестированная на соответствие стандарту MIL-STD-810 прочная, но утонченная конструкция оснащена большим 1,4-дюймовым дисплеем.
descr img
Сенсорний екран та кнопки
Традиційні кнопкові елементи керування, які працюють у будь-якому середовищі, поєднуються з новим чуйним сенсорним інтерфейсом для швидкого доступу до елементів вибору та функцій.
descr img
Вбудований світлодіодний ліхтарик
Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах низького освітлення, вбудований ліхтарик з декількома світлодіодами забезпечує швидкий доступ до яскравого, сталого променя зеленого або білого світла.
descr img
Робота з нічним баченням
Легко перемикайтеся між денним та нічним виглядом з екрана, який можна прочитати за допомогою окулярів нічного бачення.
descr img
Прихований режим
При збереженні працездатності годинника прихований режим припиняє зберігати та передавати дані про ваше GPS-положення, а також відключає бездротове підключення та зв'язок.
descr img
Аварійна кнопка
Якщо стає небезпечно, перемикач знищення стирає з пристрою всю пам'ять користувача.
descr img
Двохпозиційний формат координат
Легко синхронізуйте своє місцезнаходження з іншими, бачачи на одному екрані універсальну поперечну меркаторську, так і військову систему координат.
descr img
Можливість запам'ятовувати координати
Встановіть та збережіть віддалені географічні позиції, щоб використовувати їх пізніше для навігації.
descr img
Погодний звіт
Отримайте доступ до авіаційної погоди, включаючи радар NEXRAD, METAR та TAF, щоб побачити вітер, видимість, атмосферний тиск та багато іншого.
descr img
Вбудовані спортивні програми
Використовуйте попередньо завантажені профілі занять для бігу по пересіченій місцевості, плавання, бігу, їзди на велосипеді, походів, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння та багато іншого.
descr img
Профіль тренувань
Цей профіль активності відстежує ваші високоінтенсивні інтервальні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata та користувальницькі. Встановіть кількість раундів, інтервали роботи/відпочинку та багато іншого.
descr img
Щоденна рекомендація тренувань
Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які адаптуються після кожної пробіжки або поїздки відповідно до вашої продуктивності та відновлення, а також майбутніх перегонів у календарі вашої програми для смартфону Garmin Connect.
descr img
Прогноз Вашого забігу
На основі вашої історії бігу та загального рівня фізичної підготовки ця функція дозволяє оцінити, яким може бути ваш темп на тій дистанції, яку ви хочете пробігти. Дані про тенденції показують, як ваше навчання впливає з часом.
descr img
Потрібна інформація
Переглядайте показники продуктивності, проміжний час та відстань/висоту, а також зведення ключових точок маршруту.
descr img
Технологія PACEPRO
Перша у своєму роді функція PacePro допомагає вам йти в ногу з підказками з поправкою на клас під час тренування.
descr img
Показники ефективності
Переглядайте розширені тренувальні показники, включаючи динаміку бігу, максимальне значення кисню з поправкою на спеку та висоту, максимальне значення кисню при бігу по пересіченій місцевості, рекомендації щодо відновлення та багато іншого.
descr img
Моніторинг навантажень
Використовуйте ці дані для відстеження та керування своїм навантаженням, а також допомагайте уникнути перенапруги на початку бігу чи їзди на велосипеді.
descr img
Допомога при відновленні
Після кожного тренування час відновлення дозволяє дізнатися, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Він навіть враховує інтенсивність тренувань та такі фактори, як стрес, щоденна активність та сон.
descr img
Динаміка тренувань
Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою показників катання на гірських велосипедах, а також спеціальних вимірів Grit та Flow, які оцінюють складність траси та плавність спуску, даючи вам окуляри, які ви зможете побити наступного разу.
descr img
Віджет CLIMBPRO
Використовуйте планувальник підйомів ClimbPro на завантажених тренуваннях, щоб в режимі реального часу переглядати інформацію про ваші поточні та майбутні підйоми, включаючи градієнт, відстань та набір висоти, а також спуски та рівнини.
descr img
Віджет для серфінгу
Цей годинник працює з функцією Surfline Sessions, яка створює відео кожної хвилі, на якій ви катаєтеся, перед камерою Surfline. Так що ви можете переглянути їх пізніше та подивитися, як ви попрацювали з підпискою Surfline Sessions.
descr img
Віджет для лижного спорту
Будьте в курсі, коли ви перебуваєте в снігу. Цей попередньо завантажений профіль допомагає розрізняти катання на лижах та скелелазіння. Він показує показники, характерні для підйому або спуску.
descr img
Вся потрібна інформація
Використовуючи нові індикатори, такі як статус ВСР, нещодавня історія вправ і продуктивність, отримаєте уявлення про свої спільні зусилля і про те, чи тренуєтеся ви продуктивно, досягаєте піку або напружуєтеся.
descr img
Віджет ВСР
Отримайте більш глибоке уявлення про свій загальний стан здоров'я, тренування та відновлення за допомогою варіабельності серцевого ритму під час сну на основі технології, розробленої нашою командою.
descr img
Моніторинг Вашої енергії
Отримуйте на своєму зап'ясті безперервний вимір того, скільки енергії ви докладаєте до дороги під час бігу під час використання модуля Running Dynamics Pod або HRM-Pro.
descr img
Технологія SATIQ
Багатодіапазонний GNSS з технологією SatIQ забезпечує найкращу точність позиціонування за будь-яких умов, а також оптимізує термін служби батареї пристрою.
descr img
Карти полів для гольфу
Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 42 000 полів для гольфу по всьому світу, а також використовуйте націлення кнопок та функцію PlaysLike Distance.
descr img
Карти SKIVIEW
Катайтеся по схилах із попередньо завантаженими картами SkiView та переглядайте назви трас та рейтинги складності для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.
descr img
Мультикартки для Ваших тренувань
Tactix 7 поставляється з завантаженими картами TopoActive з вашого регіону і дає вам безкоштовний доступ до завантаження додаткових карт з усього світу. Використовуйте вбудоване з'єднання Wi-Fi, щоб легко завантажувати та оновлювати карти та програмне забезпечення без використання комп'ютера.
descr img
Карти кордонів держав
Додаткове відображення кордонів федеральних державних земель на топографічних картах допоможе вам зрозуміти, що ви прямуєте туди, де маєте бути.
descr img
Оптимізація батареї
Подивіться, як різні налаштування та датчики впливають на термін служби батареї вашого годинника, щоб ви могли вносити зміни, що продовжують службу батареї.
descr img
Пульсометр
Оптична технологія серцевого ритму вимірює інтенсивність активності, і навіть варіабельність серцевого ритму розрахунку рівня стресу. Він також відстежує під водою без ремінця для вимірювання пульсу.
descr img
Моніторинг кисню
Для акліматизації до висоти або моніторингу сну датчик Pulse Ox використовує світлові промені на зап'ясті, щоб визначити, наскільки добре ваше тіло поглинає кисень.
descr img
Моніторинг та оцінка сну
Отримайте повну розбивку по фазах легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте все це в спеціальному віджеті, який включає вашу оцінку сну і статистику.
descr img
Моніторинг енергії тіла BODY BATTERY
Оптимізуйте запаси енергії вашого тіла, використовуючи варіабельність серцевого ритму, стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли ви готові до активності або коли вам може знадобитися відпочинок.
descr img
Моніторинг дихання
Подивіться, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, під час дихальних вправ та занять йогою.
descr img
Статистика загального здоров'я SNAPSHOT
Запишіть двохвилинний сеанс для запису ключових статистичних даних, включаючи частоту серцевих скорочень, варіабельність серцевого ритму, пульс, дихання та стрес. Потім створіть звіт із цією статистикою через програму Garmin Connect на сумісному смартфоні та поділіться ним.
descr img
Моніторинг споживання рідини
Записуйте щоденне споживання рідини як нагадування, щоб уникнути зневоднення. Коли тренування увімкнено, ви навіть побачите приблизну втрату поту після заняття, і ваше тренування буде відповідним чином скориговане.
descr img
Розумні повідомлення
Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та оповіщення прямо на годинник під час синхронізації із сумісним пристроєм.
descr img
Музичний віджет
Зберігайте до 2000 пісень або отримуйте доступ до потокових програм із сумісних сервісів, включаючи Spotify, Deezer та Amazon Music, та слухайте через навушники з технологією BLUETOOTH.
descr img
Платежі GARMIN PAY
Розплачуйтесь за товари та послуги за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay.
descr img
Безпека та відстеження
Коли ваш годинник і телефон поєднано, ваше поточне розташування може бути надіслано вашим контактам вручну або автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення подій.
descr img
Store IQ
Завантажуйте циферблати, додайте поля даних і завантажуйте програми та віджети з магазину Connect IQ на свій сумісний смартфон.
descr img

Характеристики Спортивний тактичний смарт-годинник Garmin Tactix 7 Pro Solar

Загальні параметри

Модифікація

Solar

Сумісна ОС

Android, iOS

Вбудована пам'ять

32 ГБ

Матеріал корпусу/ремінця

Армований волокном полімер/Титан/Нейлон

Операційна система

Інша

Для кого

Для дорослих, Жіночі, Чоловічі, Універсальні

Серія

Tactix 7

Модельний ряд

2022

Тип пристрою

Спортивний годинник

Особливості

3-осьовий компас з HSI, NEXRAD на карті, що рухається, Аварійна кнопка, База даних аеропортів світу, Будильник, Всесвітня база даних NAVAID та перехресть, Карта що рухаэться з авіаційними аеропортами, навігаційними засобами, дорогами, водоймами та багатьом іншим, Подвійні координати сітки, Жіноче здоров'я, Метеорологічний звіт з аеродрому, Кілька часових поясів із ZULU/UTC, Відстеження сну, Пошук телефону, Пошук годинника, Прогноз аеродрому терміналу, Пульсометр у польоті, Пульт дистанційного керування, Режим невидимки, Режим нічного бачення, Секундомір, Сонячна батарея, Таймер, Управління музичним плеєром, Рівень стресу, Зберігання музики

Колір корпусу/ремінця

Чорний/Чорний

Додаткові характеристики

Вбудований світлодіодний ліхтарик
Гарантія та виробник

Гарантія

12 міс

Бренд

Garmin

Країна реєстрації бренду

США

Країна виробник товару

Китай

Лінійка

Tactix
Можливості підключення та відтворення

GNSS

GPS, Galileo, Glonass

Тип заряджання

Провідна

Безконтактна оплата

Garmin Pay

Бездротові інтерфейси

ANT+, Bluetooth, NFC, Wi-Fi
Фітнес функції

Датчики і сенсори

Акселерометр, Барометричний альтиметр, Компас, Моніторинг насичення киснем крові, Пульсометр, Термометр

Спортивні режими

Біг, Біг на тренажері, Біг на вулиці, Біг по пересіченій місцевості, Боулдерінг, Вейксерфінг, Велосипед, Велотренажер, Верхова їзда, Віндсерфінг, Гірський велосипед, Веслування, Гребля на тренажері, Йога, Кайтсерфінг, Кардіо і Еліптичні тренажери, Каякінг, Лижі, Парашутний спорт, Вітрильний спорт, Піший туризм, Піклбол, Пілатес, Плавання в басейні, Плавання у відкритій воді, Риболовля, Серфінг, Силові тренування, Скелелазіння, Сноуборд, Степпінг, Теніс, Тюбінг

Пульсоксиметр

Так

Кількість режимів тренування

51-100
Дисплей

Роздільна здатність дисплея

280 х 280

Форма дисплея

Круглі

Розмір дисплея

36 мм

Тип матриці

Transflective MIP

Сенсорний дисплей

Так

Діагональ дисплея

1.4 "

Захист екрану

Sapphire
Технічні властивості

Тип товару

Cпортивнi годинники

Колір

Чорний

Тип гарантії

Від магазину
Ремінець

Матеріал ремінця

Нейлон

Колір ремінця

Чорний

Тип ремінця

Спортивний

Ширина (змінного) ремінця

26 мм
Габарити, комплектація, колір

Колір корпусу

Чорний

Розмір

36 мм

Вага

89 г

Комплектація

Смарт-годинник, Зарядний кабель, Додатковий ремінець, Документація

Розміри

51 х 51 х 14.9 мм
Корпус пристрою та умови експлуатації

Матеріал корпусу

Армований волокном полімер, Титан

Водонепроникність

100 м

Захист від вологи та пилу

WR100M/10 ATM

Безель

Титан
Смарт функції

Підтримка фірмових технологій

Ant +

Повідомлення

Будильник, Підрахунок калорій, Прослуховування музики, Події календаря, Соціальні мережі, Про надходження нових події, Електронна пошта

Музика безпосередньо з пристрою

Так
Аудіо параметри

Вбудований мікрофон

Ні
Можливості підключення та інші характеристики

Підтримка зовнішніх датчиків та сенсорів

Так

Wi-Fi

Так
Автономність і живлення

Час роботи

28 днів при звичайному використанні

Живлення та автономність

Смарт-годинник: до 28 днів/37 днів при використанні сонячної батареї, Режим економії заряду батареї: до 90 днів/1+ років при використанні сонячної енергії Тільки GPS: до 89 годин/122 годин при використанні сонячної енергії