Каталог

0 800 201 865

RU
UA
Сервіси

Навушники 1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic Silver

Написати відгук
Написати відгук
Код: 29728
Артикул: H1707-SILVER
Повідомити, коли з'явиться

Характеристики Навушники 1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic Silver

Наявність регулятора гучності
Ні
Всі характеристики

Огляд Навушники 1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic Silver

Навушники 1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

1MORE Triple Driver Over-Ear - проривні навушники напіввідкритого типу, які отримали керамічний звуковідтворюючий драйвер, діафрагму з композитного аерокосмічного сплаву і абсолютно новий блок фазоінвертора. Все це зіграло вирішальну роль в якості звуку, зробивши його досконалим.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Драйвер з графена

Діафрагма є основою навушників, оскільки вона відіграє вирішальну роль в якості звуку. Для неперевершеної якості звуку, діафрагма навушників зроблена з композитного сплаву металокераміки. Завдяки цьому вона зберігає жорсткість, але відрізняється легкістю. Комп'ютерне моделювання показало, що найкращого звучання можна досягти, якщо використовувати конструкцію "сендвіча". Тому для двох зовнішніх шарів використовували РЕТ матеріал, а між ними помістили металевий шар.

Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням. Великий розмір діафрагми і її властивості створюють «багате» і об'ємне звучання, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі, а також наповнюють звук вибуховою силою.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Міцний кабель

Провід кабелю складається з емальованої безкисневої міді, обплетеної навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягуванню і розривам. Кабель покритий еластичним ТРЕ матеріалом, який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шерехів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутуватись. 1MORE Triple Driver Over-Ear стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Схема, яка використовується в аудіофільских навушниках

Для зручності навушники виконані за спеціальною схемою - при наближенні до голови кабель роздвоюється (по типу букви Y) на два дроти до правого і лівого динаміків. Кожен динамік має гніздо для підключення кабелю, а самі дроти, що підключаються до динаміків, оснащені штекером (mini-jack 2.5 мм). Для покращення проведення сигналу контакти позолочені. Провід до динаміків більш тонкий, ніж основний, він покритий силіконовою опліткою, що дозволяє уникнути роздратування шкіри. Основний штекер виконаний в розмірі mini-jack 3.5 мм, а також має перехідник для підключення в аудіо роз'єми 6.3 мм.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Без зовнішнього підсилювача"для розкачки" навушників

У багатьох навушниках високий опір, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. Завдяки використанню композитних матеріалів і двох драйверів, інженерам вдалося домогтися високого рівня чутливості при низькому опорі - всього 32 Ом. Тому тепер немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, досить безпосередньо підключитися до телефону, планшету, MP3-плеєру і інших пристроїв.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Ідеальний звук Hi-Resolution AUDIO

Спеціальне армування і поєднання аерокосмічних композитних матеріалів забезпечують захист від будь-яких спотворень звуку. Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку подібною до живої музики. Японське суспільство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Не тиснуть на голову

Головка навушників покрита високоякісною м'якою шкірою, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Амбушюри наповнені м'яким поролоном, який забезпечує хорошу звукоізоляцію, при цьому, не тисне на голову. Особлива конструкція динаміків дозволяє шкірі добре дихати

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Ідеальний варіант для подорожей

1MORE Triple Driver Over-Ear мають збірне наголів'я, що дозволяє компактно упакувати їх в зручний чохол при зберіганні або транспортуванні. Воно налаштовується під різний розмір голови, а динаміки можуть обертатися на шарнірах до 45 °, таким чином, щоб це було зручно Вам.

1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic

Характеристики Навушники 1MORE H1707 Triple Driver Over-Ear Mic Silver

Загальні параметри

Призначення

Для телефону

Наявність активного шумозаглушення

Ні

Форма штекера

Прямий

Наявність гарнітури

Так

Тип підключення

Проводове

Кабель

Односторонній

Наявність регулятора гучності

Ні

Складна конструкція

Ні
Основні характеристики

Тип товару

Навушники
Гарантія та виробник

Бренд

1More
Габарити, комплектація, колір

Колір

Сріблястий

Комплектація

Навушники, Документація