0 800 208 969

RU
UA

Навушники

Популярно у категорії

Аудіофільський рай у Шо: сотні навушників від топових ТМ

Бажаєте насолоджуватися бадьорими басами та чистотою, легкістю звучання високих частот у творах улюблених музикантів? Щоби топові треки звучали ще краще, варто купити навушники у нас в інтернет-магазині. У нашому каталозі доступні пристрої з різних категорій:
 • Bluetooth гарнітури. Обладнані мікрофоном мініатюрні пристрої, які без допомоги проводів фіксуються на вусі та використовуються для комфортного спілкування на ходу або під час поїздок у транспорті.
 • Бездротові «вуха». Гаджети, в конфігурації яких є бездротовий модуль для поєднання джерел звукового сигналу. Найчастіше такі моделі використовують для підключення Bluetooth або інтерфейс Вай-Фай.
 • Навушники з провідною конструкцією. Такі пристрої під'єднуються до телефону, плеєра, комп'ютера або навіть телевізора через роз'єм та оснащуються кабелем з виходом формату micro-USB, Type-C, mini-Jack або Lightning.
Бездротові навушники Apple
Це цікаво: Якщо штекер навушників не підходить до входу смартфона або ПК на базі Windows або IOS, для підключення можна використовувати відповідний адаптер (перехідник).
В окремій категорії представлені оригінальні аксесуари та комплектуючі. Можливості навушників розширюють:
 • стильні чохли, які виконують захисні функції, а також можуть використовуватися для заряджання через шнур і без дротів;
 • ергономічні м'які амбушюри з різних матеріалів, які захищають від неприємних відчуттів у процесі використання навушників та мають протишумні властивості;
 • мініатюрні підсилювачі, призначені для підвищення максимального рівня гучності;
 • розгалужувачі та подовжувачі, за допомогою яких слухати класні пісні або цікаві аудіокниги можна, наприклад, спільно з другом.
Всі ці дрібниці в комплекті з навушниками приносять меломанам (і не тільки) дуже відчутну користь.

Якими бувають аудіопристрої

У продажу в нашому магазині представлені практично всі різновиди пристроїв, що існують на даний момент, для прослуховування музики. Для підключення до ігрової настільної станції, ноутбука або мобільного телефону у нас можна купити великі та мініатюрні моделі.
Бездротові мініатюрні навушники

«Габаритні» пристрої

Великі навушники класифікують на повнорозмірні та накладні. Обидва ці типи оснащуються динаміками, діаметр яких часто перевищує 30 мм. Відрізняються вони один від одного за одним критерієм: пристрої повного розміру повністю «обволікають» вухо, а накладного типу – покривають лише частину органу слуху. «Фішки», які можна зустріти у великих навушників – це кісткова провідність, високі показники шумоподавлення, комбіноване приєднання (через гніздо + без проводів), підсвічування та наявність сенсорних елементів керування.
Накладні навушники провідні

Міні-розмір

Для мініатюрних навушників характерний акуратний зовнішній вигляд та гарний звук формату стерео. Залежно від призначення та конфігурації маленькі моделі поділяють на:
 • звичайні «таблетки» або «монетки» – круглі вкладиші, недорогі у виробництві і тому бюджетні;
 • внутрішньоканальні моделі (також відомі як «вакуумні») – моделі, які вставляються вглиб вушного каналу
Це цікаво: У народі гаджети з внутрішньоканальною конструкцією через особливий принцип використання отримали альтернативну назву «затички».
Вакуумні навушники провідні

Купити навушники для Андроїд-смартфону чи комп'ютера на базі Віндовс: де шукати у Києві

Підібрати аудіообладнання для будь-якого гаджета за технічними характеристиками, вартістю, показниками якості або навіть зовнішнім виглядом (від кольору до форми корпусу) допоможе зручна система фільтрів та сортування на нашому сайті. Об'єктивно оцінити дизайн навушників від китайських виробників дозволяють фото в каталозі.
Цікаву інформацію про особливості налаштування, драйвери, доступні режими роботи (наприклад, «Спорт» або «FM-радіо»), призначення кнопок та правила експлуатації можна виявити в інструкціях, описах та відгуках.

Допомога в режимі онлайн

Отримати консультацію при виборі класних навушників можна навіть не залишаючи офіційний сайт Шо. Наші досвідчені консультанти завжди готові підтримати інформаційно та надати посильну допомогу у пошуках ідеального аудіопристрою.
Поставити важливі питання можна:
 • По телефону. Для цього достатньо зателефонувати на номер гарячої лінії або активувати функцію «Зворотний дзвінок» лише одним кліком мишки.
 • У чаті, що функціонує в режимі онлайн. Він активний і на повній, і мобільній версії офіційного веб-сайту.
 • У популярних соцмережах. Посилання на них (паблік-аккаунт у Вайбер, сторінку в Фейсбук та бот у Телеграм) також можна знайти на головній сторінці інтернет-магазину.
читати повністю
сховати
Каталог товарів