Ноутбук Asus 16FIM/R5 7430U/16/512/AMD Radeon/DOS/BL/Cool Silver M1605YA-MB542
Відгуки та питання
Код: 23271
Артикул: 90NB10R2-M00V70
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Asus 90NB10R2
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.88 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 5 7430U
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
6 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
DOS
Відеокарта
AMD Radeon
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Asus
На брендову сторінку
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Asus 90NB10R2
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
AMD
AMD Radeon
Тип відеокарти
Інтегрована
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.3
3G-модуль
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Порт HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
42 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.3 ГГц
Максимальна тактова частота
4.3 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 5 7430U
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 5
Кількість ядер процесора
6 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Trusted Platform Module (TPM)
Операційна система
DOS
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.88 кг
Розміри
358.7 x 249.5 x 19.9 мм