Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ3123 (90NB13Y1-M01560) Quiet Blue
Відгуки та питання
Код: 45144
Артикул: 90NB13Y1-M01560
Повідомити, коли з'явиться
Діагональ дисплея
15.6 "
Відеокарта
Graphics
Вага
1.7 кг
Модель процесора
Intel Core 5 120U
Кількість ядер процесора
10 шт
Операційна система
NoOS
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Graphics
Wi-Fi
Так
Bluetooth
Є
Дисплей
Яскравість
250 кд/м2
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1080
Покриття екрану
Антиблікове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
15.6 "
Вбудоване додаткове обладнання
Веб камера
0.92 Мп
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Тип акумулятора
Li-ion
Енергетична ємність акумулятора
42 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 х USB 2.0, 2 х USB 3.0
Процесор
Номінальна тактова частота
1.4 ГГц
Максимальна тактова частота
5 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core 5 120U
Сімейство процесорів
Intel Core i5
Кількість ядер процесора
10 шт
Вага
1.7 кг
Розміри
17.9 х 359 х 232 мм