Ноутбук Asus Vivobook 16 M1605YA-MB687 (90NB10R1-M013E0)
Відгуки та питання
Код: 23827
Артикул: 90NB10R1-M013E0
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Asus Vivobook 16
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.88 кг
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7730U
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
AMD Radeon Graphics
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Asus
На брендову сторінку
Asus
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Asus Vivobook 16
banner
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Процесор та відеокарта високої потужності
  • Яскравий та чіткий дисплей
  • Клавіатура ASUS ErgoSense
  • Вебкамера з технологією 3DNR
  • ASUS WiFi Master
Плавність у роботі
descr img
Продумана система охолодження
descr img
Барвисте зображення
Повнорозмірна клавіатура з інтервалом 19,05 мм.
Вогнутая поверхность клавиш – на глубину 0,2 мм
Великий хід клавіш – 1,4 мм
Великий хід клавіш – 1,4 мм – дозволяє друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. А спеціально розроблений ASUS гумовий ковпачок гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте кнопку, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.
Виступ верхівки клавіші на 0,1 мм.
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0,1 мм над поверхнею, що робить друк комфортним та ергономічним.
Поліпшений цифровий блок
Оптимальне співвідношення сил тиску
ASUS Antimicrobial Guard Plus
Іони срібла
Механічна шторка вебкамери
Для спільної роботи
Покращення зображення вебкамери в режимі реального часу
Інтелектуальне шумозаглушення нового покоління
Висока якість звуку
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
AMD
AMD Radeon Graphics
Тип відеокарти
Інтегрована
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.3
3G-модуль
Мережеві адаптери
Bluetooth 5.3, Wi-Fi 802.11ax
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
0.92 Мп
Кардрідер
Немає
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Автономність і живлення
Характеристики батареї
3-осередкова, 42 Вт год
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
42 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
2 ГГц
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
4.5 ГГц
Виробник процесора
AMD
Модель процесора
AMD Ryzen 7 7730U
Сімейство процесорів
AMD Ryzen 7
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Особливості
З українською розкладкою, Підсвічування клавіатури
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Пластик
Призначення
Для роботи, Для навчання
Можливість апгрейду
1 слот оперативної пам'яті
Маніпулятори
Тачпад
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тайвань
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.88 кг
Розміри
358.7 x 249.5 x 19.9 мм