Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 16" 32GB/2TB RX5080-16UA27
Відгуки та питання
Код: 37476
Артикул: RX5080-16UA27
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines RX5080-16
Діагональ дисплея
16 "
Вага
2.45 кг
Об'єм SSD
2000 ГБ
Операційна система
Без ОС
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RX5080-16
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Частота оновлення екрану
300 Гц
Діагональ дисплея
16 "
NVIDIA
Тип відеопам'яті
Wi-Fi
802.11ax
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6
Немає
Порт Display Port
1
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Енергетична ємність акумулятора
80 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x Thunderbolt 4, 1 х USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1
Клас (Ноутбук)
Геймерський ноутбук
Операційна система
Без ОС
Вага
2.45 кг
Розміри
356.68 x 245.02 x 25.6 мм