Ноутбук Dream Machines CU9-275HX 18" 32GB/2TB RX5080-18UA22
Відгуки та питання
Код: 37477
Артикул: RX5080-18UA22
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Dream Machines RX5080-18
Діагональ дисплея
16 "
Об'єм SSD
2000 ГБ
Вага
3.9 кг
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Dream Machines RX5080-18
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
5600 МГц
Тип екрану
IPS
Роздільна здатність дисплея
2560 x 1600 WQXGA
Частота оновлення екрану
240 Гц
Діагональ дисплея
16 "
Wi-Fi
802.11be
Bluetooth
Bluetooth 5.4
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7
1
3.5 мм jack
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
8
Енергетична ємність акумулятора
98 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Gen 1
2.1 ГГц
Кількість потоків
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Пластик
Додаткові характеристики
Європейська збірка
Вага
3.9 кг
Розміри
402 x 320 x 28 мм