Ноутбук Lenovo IPS3-14IRH10 CI5-13420H 14" 16GB/512GB (83K000AJRA)
Відгуки та питання
Код: 46210
Артикул: 83K000AJRA
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Lenovo IPS3
Діагональ дисплея
14 "
Вага
1.39 кг
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Кількість ядер процесора
8 шт
Об'єм SSD
512 ГБ
Операційна система
Без ОС
Відеокарта
Intel UHD Graphics 13th Gen
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
Lenovo
На брендову сторінку
Lenovo
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Lenovo IPS3
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
16 ГБ
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Дисплей
Поворот екрану на 360 °
Ні
Тип екрану
WUXGA
Роздільна здатність дисплея
1920 x 1200 WUXGA
Сенсорний дісплей
Ні
Покриття екрану
Матове
Частота оновлення екрану
60 Гц
Діагональ дисплея
14 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Intel UHD Graphics 13th Gen
Тип відеокарти
Інтегрована
Комунікації
Wi-Fi
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2
Вбудоване додаткове обладнання
Вбудований мікрофон
Так
Веб камера
Є
Оптичний привід
Відсутній
Порти
DVI
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Порт HDMI
Відеороз'єми
1 x HDMI
Акумулятор
Тип акумулятора
Li-ion
Батарея
Незнімна
Енергетична ємність акумулятора
50 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
2.1 ГГц
Максимальна тактова частота
4.6 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Сімейство процесорів
Intel Core i5
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Пластик
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.39 кг
Розміри
314.4 x 222.1 x 17.9 – 18.9 мм