Ноутбук Lenovo IPS3-15IRH10 CI5-13420H 15" 24GB/1TB 83K100QYRA
Відгуки та питання
Код: 42822
Артикул: 83K100QYRA
Діагональ дисплея
15.3 "
Вага
1.63 кг
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Об'єм SSD
1000 ГБ
Відеокарта
Intel UHD Graphics
Lenovo
Огляд Lenovo IPS3
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
24 ГБ
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Діагональ дисплея
15.3 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Intel UHD Graphics
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Немає
Порт Display Port
Немає
Thunderbolt порт
3.5 мм jack
Так
Кількість портів LAN
Акумулятор
К-сть комірок акумулятора
3
Енергетична ємність акумулятора
60 Вт·г