ОЗП G.Skill DDR5 2x16GB 6000MHz Trident Z5 Neo RGB (F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR)
Відгуки та питання
Код: 67524
Артикул: F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR
Купити
В 1 клік
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL36
Частота пам'яті
6000 МГц
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 99 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
G.Skill
Залишити відгук
Задати запитання
Колір
Чорний
Обсяг пам'яті
16 ГБ
Кількість планок
2 шт
Схема таймінгів пам'яті
CL36
Частота пам'яті
6000 МГц
Номінальна напруга
1.1 В