0 800 208 969

RU
UA

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N8

Код: 51935

Артикул: DLN26-21

Короткі характеристики ECOVACS DEEBOT OZMO N8 (DLN26-21)
Час роботи від акумулятора110 хв
Щітка для збирання вовниНемає
Поновлення прибирання з того ж місця після підзарядкиТак
ДатчикиДатчики від зіткнень
Складання карти приміщенняТак
Всі характеристики
Немає в наявності

Інші товари бренду Ecovacs

Порівняти моделі
Відгуки про ECOVACS DEEBOT OZMO N8 (DLN26-21) (15)
Залишити відгук

Популярний відгук

1) Виключили усі попередні глюки, працює ідеально 2) Відносно тихий (для розуміння, можна сидіти і дивитися ютуб на звичайній гучності, «не виганяючи» робота з кімнати 3) Віддалений запуск та спокій, що нічого за своє прибирання непотрібного не затягне (Лего, звичайно, краще зібрати заздалегідь, але шнурки та зарядки залишаються на своїх місцях)
Даша Зинченко
04 липня 2022
Відповісти
0 відповідей
1
решили приобрести робота после советов с мужем, настоял больше он, одна из лучших наших покупок! у нас смешанное покрытие, есть плитка, есть ковры, есть кот, шерсти нет, пятна убирает, крошки и прочие загрязнения тоже, считаю что это незаменимый помошник для дома
Вера
28 січня 2023
Відповісти
0 відповідей
0
Всі відгуки

Універсальний робот нового покоління DEEBOT OZMO N8

Робот-пилосос DEEBOT OZMO N8 розроблений для автоматичного підтримання бездоганної чистоти в будинку. Крім основної функції, робот оснащений режимом вологого збирання. Інтелектуальний помічник має новітні технології та датчики для універсального прибирання будинку з урахуванням побажань користувача. Налаштування та запуск робота легко здійснюється у зручному мобільному додатку. Щоб не контактувати з пилом після збирання, окремо можна придбати станцію автовивантаження сміття.

  • технологія вологого прибирання OZMO
  • автоматичне підзаряджання
  • гнучкі налаштування на смартфоні
  • точна навігація та картографія
  • позначення віртуальних кордонів
  • посилення потужності на килимі
Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Висока ефективність збирання

Робот N8 миттєво усуває частинки сміття та пилу завдяки силі всмоктування 2300 Па. Електродвигун удосконалений оптимізацією енергоспоживання та низьким рівнем шуму. При виявленні килимового покриття робот автоматичнийки посилює потужність всмоктування, досягаючи високої ефективності очищення.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Режим вологого прибирання

Інтелектуальний помічник оснащений унікальною технологією миття OZMO – мікроводяний насос рівномірно розподіляє воду, захоплюючи кожну ділянку та не залишаючи розлучень. Можна настроїти кількість подачі води залежно від рівня забруднення поверхні. У режимі вологого прибирання робот сканує та автоматично уникає килимових покриттів.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Точна навігація

Робот сканує навколишній простір на 360 ° і бачить навколишні об'єкти за допомогою лазера dToF. Точно наносить об'єкти на карту і прокладає найефективніший шлях збирання, акуратно об'їжджаючи об'єкти.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Віртуальний кордон

Для огородження певної області прибирання, у додатку можна побудувати віртуальний паркан, куди робот не заїжджатиме. Так ви можете запустити прибирання в кімнаті, об'їжджаючи зону, де, наприклад, зараз грає дитина.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Заборонені зони

Для виконання прибирання лише у певних кімнатах, у додатку можна виділити на карті зони – тоді робот не заїжджатиме в інші приміщення. Крім того, для кожної кімнати можна запрограмувати різні налаштування збирання.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

До 2 години автономності

Завдяки ємному акумулятору робот N8 працює до 2 годин на одному заряді. Після закінчення заряду робот прямує до док-станції, заряджається і автоматично повертається для продовження збирання.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Зручне настроювання зі смартфона

Ви зможете запускати робот N8 навіть, коли вас немає вдома через мобільний додаток ECOVACS. Наприклад, налаштувати помічника на виконання прибирання перед вашим приходом додому. Також на смартфоні можна запланувати очищення на певний час та спостерігати за процесом збирання.

Робот - пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Робот DEEBOT OZMO N8 – особистий помічник, відповідальний за чистоту у домі