0 800 208 969

RU
UA

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T9 Plus

Код: 51934

Артикул: DLX13-54

Короткі характеристики ECOVACS DEEBOT OZMO T9 PLUS (DLX13-54)
Час роботи від акумулятора175 хв
Щітка для збирання вовниНемає
Поновлення прибирання з того ж місця після підзарядкиТак
ДатчикиДатчики від зіткнень
Складання карти приміщенняТак
Всі характеристики
Немає в наявності

База автовигрузкі сміття в комплекті: Так

Інші товари бренду Ecovacs

Порівняти моделі
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi
HIT
SALE
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi
26 999₴
17 999₴
Набір для вологого прибирання Ecovacs для Deebot 600/601/605
Набір для вологого прибирання Ecovacs для Deebot 600/601/605
700₴
Набір аксесуарів Ecovacs Service Kit for Deebot Ozmo 900/905
Набір аксесуарів Ecovacs Service Kit for Deebot Ozmo 900/905
1 299₴
Набір аксесуарів Ecovacs Service Kit for Deebot Ozmo 930
Набір аксесуарів Ecovacs Service Kit for Deebot Ozmo 930
1 299₴
Щітка Ecovacs Main Brush для Deebot DM82
Щітка Ecovacs Main Brush для Deebot DM82
700₴
Відгуки про ECOVACS DEEBOT OZMO T9 PLUS (DLX13-54) (12)
Залишити відгук

Популярний відгук

Добре прибирає, не дуже гучний (звичайно дивлячись з чим порівнювати)
Дмитро
04 грудня 2022
Відповісти
0 відповідей
0
И пол помоет и пропылесосит если это нужно, прост в управлении. Даже забавно было наблюдать как робот распознает преграды и объезжает их стороной направляясь к месту где требуется убрать. Детям и жене очень нравится, однозначно мы не пожалели что приобрели его.
Переваги:
Обладает умной навигацией, сам возвращается на базу после окончания уборки, собранный мусор сам скидывает на базу, убирает практически все - от пыли и мелкого мусора, до удаления засохших загрязнений на полу.
Недоліки:
Их нет)
Елизавета Гуртовая
26 липня 2021
Відповісти
1 відповідь
1
Всі відгуки

Екологічний прибирання з підвищеною ефективністю

Перший робот-пилосос, який, окрім ефективного та інтелектуального прибирання, має функцію освіжувача повітря – DEEBOT OZMO T9 PLUS. Робот відрізняється покращеною потужністю всмоктування, функцією вологого прибирання з унікальною технологією, інтелектуальною навігацією. У комплекті з роботом передбачено станцію автовивантаження сміття після прибирання – лише екологічне очищення. Розумний помічник точно запам'ятовує 3D карту будинку, попереджаючи зіткнення. У вашому будинку завжди буде чисто та затишно.

  • станція автовивантаження сміття в комплекті
  • вібробак для вологого прибирання OZMO Pro 2.0
  • збільшена сила всмоктування до 3000 Па
  • побудова 3D-карти приміщення
  • інтелектуальна навігація
  • персоналізація прибирання
  • функція освіжувача повітря
  • покращений мобільний додаток
  • більш тиха робота
DEEBOT OZMO T9 PLU

Капсула із освіжувачем повітря

Вперше в історії робот-пилосос оснащений капсулою для ароматизації повітря – DEEBOT T9 PLUS наповнить ваш будинок.ним ароматом для затишку та усунення зайвих запахів. Одного аромату вистачає на 60 днів використання по 1 годині. Завдяки персоналізованим налаштуванням ви зможете використовувати освіжувач як для будинку, так і для певної зони.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Станція автовивантаження сміття

Робот DEEBOT T9 PLUS після завершення збирання автоматично вивантажує зібране сміття з контейнера у спеціальний одноразовий мішок об'ємом 2,5 л – вистачає на 30 днів збирання. Як тільки мішок заповниться, ви отримаєте повідомлення на телефон для заміни. Більше ніякого контакту з пилом – лише екологічне прибирання.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Персоналізація прибирання

Контролюйте, налаштовуйте та запускайте прибирання з будь-якої точки світу через програму ECOVACS Home. У віддаленому форматі ви зможете задавати індивідуальне налаштування для кожної кімнати окремо. Наприклад, налаштувати збирання кухні двічі з максимальною потужністю, а спальню пройти поверхнево. Програма відображає реальний вигляд вашого будинку у форматі 3D-карти.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Збільшена прпродуктивність збирання

Завдяки оновленому двигуну потужність всмоктування DEEBOT T9 PLUS досягає 3000 Па. Робот ефективно справляється з прибиранням не тільки твердого покриття, але і килима, при виявленні якого автоматично посилює потужність. А при зіткненні з порогом висотою до 2 см пилосос успішно долає його, продовжуючи прибирання.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Вологе прибирання з OZMO PRO 2.0

Помічник DEEBOT T9 PLUS одночасно пилососить та миє підлогу, ефективно видаляючи стійкі плями. Миючий механізм OZMO Pro 2.0 здійснює до 480 вібрацій на хвилину. Пластина для миття щільно прилягає до забрудненого покриття, захоплюючи кожен міліметр. Незважаючи на високу ефективність збирання, пилосос працює тихіше, ніж будь-коли.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Точна навігація TrueMapping 2.0

Робот оснащений технологією точної навігації TrueMapping 2.0 – адаптується до будь-яких умов збирання. DEEBOT T9 PLUS плавно переміщається при світлі або у темряві, щоб у вашому будинку за будь-яких умов було чисто та затишно.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Точне виявлення 3D-об'єктів

Технологія 3D-виявлення предметів забезпечує точне збирання без зіткнень. Завдяки вдосконаленому алгоритму та точному лазеру DEEBOT T9 PLUS заздалегідь бачить об'єкти та точно оминає перешкоди – не доїжджає 5 см до дрібних об'єктів та 1-3 см до великих.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Побудова 3D-карти будинку

Робот точно сканує планування будинку, створює домашню карту та зберігає у пам'яті для своєчасного застосування. DEEBOT T9 PLUS може запам'ятати кілька карток різних поверхів будинку. Завдяки персоналізації ви зможете налаштувати зони прибирання на кожній карті, а також побудувати віртуальні кордони, куди робот не заїжджатиме.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Тривала автономність

Робот оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 5200 мАг - забезпечує до 3 годин автономної роботи на одному заряді. Поповнення заряду відбувається автоматично за допомогою док-станції, а після завершення заряджання робот продовжує прибирання з місця зупинки.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

Тришарова фільтрація

Ефективний трирівневий фільтр затримує до 99% найменших шкідливих частинок розміром до 6 мікронів. Робот випускає чисте повітря для забезпечення сприятливого мікроклімату у будинку.

DEEBOT OZMO T9 PLUS

DEEBOT OZMO T9 PLUS – інтелектуальне прибирання з екологічним підходом