Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-DW5000-01 5000VA
Відгуки та питання
Код: 70813
Артикул: EG-AVR-DW5000-01
Повідомити, коли з'явиться
Вихідна потужність
5000 В·А
Вихідна напруга, В
220 ± 8%
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Габарити, комплектація, колір
Вага
9.2 кг
Колір
Білий
Розміри
114 х 234 х 385 мм
Загальні параметри
Тип товару
Джерело безперебійного живлення
Гарантія та виробник
Бренд
Energenie
Автономність і живлення
Вихідна потужність
5000 В·А
Вихідна потужність (загальна)
3000 Вт
Вихідна напруга, В
220 ± 8%