Телевізор LG 32LQ63806LC
Відгуки та питання
Код: 78976
Артикул: 32LQ63806LC
Купити
В 1 клік
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Телевізор LG 32LQ63806LC
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Південна Корея
Країна виробник товару
Польща
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
4.7 кг
Колір корпусу
Білий
Розміри
736 x 437 x 82.9 мм
Дисплей
Процесор зображення
?5 Gen5 AI Processor
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C2, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
1920 х 1080 (Full HD)
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
32 "
Загальні параметри
VESA
200 х 200 мм
Вихідна потужність
10 Вт
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
LED
Рік випуску
Технології
HDR, HLG
Роз'єми
HDMICI слот, Антенний вхід, Оптичний вихід, LAN
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Технічні властивості
Тип товару
Телевiзор
Колір
Білий
Смарт функції
Підтримка Smart TV
Так
Операційна система
WebOs
Комунікації
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий
HDR
Є
Інтерфейси
Роз'єми (порти)
1 x USB, CI слот, Композитний вхід (AV), 2 x HDMI, RJ45
Спосіб управління
Air Play 2
Аудіо параметри
Вихідна потужність звуку
10 Вт