Телевізор LG 55UN640S0LD
Відгуки та питання
Код: 7744
Артикул: 55UN640S0LD
Купити
В 1 клік
Характеристики LG 55UN640S
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
55 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 36 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 55UN640S
banner
Реалістичне зображення та інтелектуальні функції
  • Платформа LG webOS smart signage
  • Вбудована система керування контентом
  • Функція SuperSign Control+
  • Підтримка Crestron Connected
  • Підтримка керування живленням дисплея
  • Бездротова точка доступу
  • Просте налаштування меню
Чудова якість зображення з роздільною здатністю Ultra HD
descr img
Покращений дизайн та мала глибина
descr img
Висока продуктивність з LG webOS22
Вбудоване керування контентом і групами
Універсальне управління контентом за допомогою LG SuperSign CMS
Просте керування групами
Сумісний із засобами керування аудіовізуальними системами
Підтримка керування живленням дисплея
Просування в режимі реального часу
Спільний доступ до контенту
Дзеркальне відображення контенту між пристроями в одній мережі Wi-Fi.
Бездротова точка доступу
Просте налаштування меню
Серія UN640S підвищує зручність користувачів, організовуючи часто використовувані меню за галузями.
Служба LG ConnectedCare в режимі реального часу
Дисплей
Контрастність
Высокая
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
IPS
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
55 "
Яскравість
400 кд/м2
Загальні параметри
VESA
300 х 300 мм
Енергоспоживання
128
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
LED (світлодіодне підсвічування)
Технологія дисплея
LCD
Рік випуску
Клас
Для комерційних підприємств
Особливості
Технології
Smart TV
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, CI+ слот, RJ45, USB 2.0, Вихід для навушників
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
HDMI-CEC
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, Супутниковий, DVB-T, DVB-S
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1235 х 772 х 232 мм
Вага з підставкою
14.2 кг
Вага без підставки
14 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1235 х 715 х 57.5 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт