Телевізор LG 75QNED80A6A
Відгуки та питання
Код: 38031
Артикул: 75QNED80A6A
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG 75QNED80A6A
Тип матриці
QNED
Діагональ екрану
75 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 75QNED80A6A
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
a7 AI 4K Gen8
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
QNED
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
75 "
Загальні параметри
VESA
400 х 300 мм
Енергоспоживання
92
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Edge-LED
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Chromecast, Wi-Fi
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, E-AC-3, HEAAC, MP2, MP3, PCM
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1677 х 1032 х 359 мм
Вага з підставкою
34 кг
Вага без підставки
33 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1677 х 965 х 30.9 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування, Батарейки, Кабель живлення, Підставка, Документація
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт