Телевізор LG 75QNED86A6A
Відгуки та питання
Код: 38032
Артикул: 75QNED86A6A
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG 75QNED86A6A
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
75 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 75QNED86A6A
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
а8 AI Gen2
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
IPS
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
75 "
Загальні параметри
VESA
400 х 300 мм
Енергоспоживання
102
Частота екрану
120 Гц
Підсвічування
MiniLED
Технологія дисплея
QNED
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Atmos, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Chromecast, Wi-Fi
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HEAAC, MP2, MP3, PCM, WMA
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1677 х 1042/994 х 370 мм
Вага з підставкою
41.5 кг
Вага без підставки
33.3 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1677 х 965 х 30.9 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт