Телевізор LG 86NANO81A6A
Відгуки та питання
Код: 38033
Артикул: 86NANO81A6A
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики LG 86NANO81A6A
Тип матриці
IPS
Діагональ екрану
86 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG 86NANO81A6A
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
а7 AI Gen8
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
IPS
Покриття екрану
Антибликове
Діагональ екрану
86 "
Загальні параметри
VESA
600 х 400 мм
Енергоспоживання
217
Частота екрану
120 Гц
Підсвічування
D-LED
Технологія дисплея
NanoCell
Рік випуску
Клас
Для спальні, Кінотеатр, Для вітальні
Особливості
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR, Dolby Atmos, Dolby Digital, HLG, Upscaling 4K
Роз'єми
HDMIОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, RF, USB 2.0
Бездротові можливості
BluetoothAirPlay, Chromecast, Wi-Fi
Функції
Таймер
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, E-AC-3, HEAAC, MP2, MP3, PCM
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1927 х 1178 х 425 мм
Вага з підставкою
48.9 кг
Вага без підставки
45.2 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1927 х 1104 х 59,9 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Аудіо параметри
Аудіосистема
Вихідна потужність звуку
20 Вт