Телевізор LG OLED42C54LA
Відгуки та питання
Код: 35210
Артикул: OLED42C54LA
Купити
В 1 клік
Характеристики LG OLED42C54LA
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
42 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 12 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
На брендову сторінку
LG
На брендову сторінку
LG
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд LG OLED42C54LA
Дисплей
Контрастність
Высокая
Процесор зображення
a9 AI Processor 4K Gen8
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
OLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
42 "
Загальні параметри
VESA
300 х 200 мм
Енергоспоживання
65
Частота екрану
144 Гц
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Особливості
HDR, VRR, Блокування від дітей, Таймер сну, Керування за допомогою смартфона
Технології
Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR
Роз'єми
HDMI, USBОптичний аудіовиход, LAN, CI слот, Антенний вхід
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
Таймер вимкнення, Таймер, HDMI-CEC, Таймер увімкнення
Комунікації
Формати
AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HEAAC, MP2, MP3, PCM, WMA
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний, DVB-T, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
932 х 577 х 170 мм
Вага з підставкою
10.1 кг
Вага без підставки
9.8 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
932 х 540 х 41.1 мм