Телевізор Satelit 32H9500GS
Відгуки та питання
Код: 10685
Артикул: 32H9500GS
Повідомити, коли з'явиться
Тип матриці
DLED
Діагональ екрану
32 "
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Підтримка Smart TV
Так
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Satelit 32H9500GS
banner
Satelit 32H9500GS
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Частота оновлення 60Гц
  • Сучасна ОС Android
Найкраща якість
descr img
Великий функціонал
descr img
Легко та просто
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Satelit
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Країна-виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага без підставки
4 кг
Розміри з підставкою
717х198х478 мм
Вага з підставкою
4.1 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
717х82х424 мм
Комплектація
Телевізор, Пульт дистанційного керування, Кабель живлення, Інструкція
Дисплей
Діапазони цифрового тюнера
DVB-T, DVB-T2
Контрастність
Процесор зображення
G31MP2/Multi-Core
Роздільна здатність
1366 х 768 HD
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
DLED
Покриття екрану
Глянцеве
Діагональ екрану
32 "
Яскравість
Комунікації
Формати
AVI, BMP, FLAC, JPEG, JPG, M2TS, MKV, MOV, MP3, MPEG, MPEG-4, PNG, WAV
Комунікації
Bluetooth, Wi-Fi
ТВ-тюнер
Цифровий кабельний
HDR
Є
Bluetooth
Так
Наявність Wi-Fi
Загальні параметри
Вихідна потужність
55 Вт
VESA
200 х 200 мм
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Технологія дисплея
LED
Загальний об'єм оперативної пам'яті
1,5 ГБ
Рік випуску
Клас
У спальню, Для вітальні
Роз'єми
CI слот, Антенний вхід, Оптичний вихід, LAN, RCA
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Функції
Smart Things
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Аудіо параметри
Аудіосистема
Ні
Вихідна потужність звуку
2 x 6 Вт