Інструкція Телевізор SHARP 43GP6265E
| Гарантія та виробник | |
|---|---|
Гарантія | 24 міс |
Бренд | Sharp |
Країна реєстрації бренду | Японія |
Країна виробник товару | Польща |
Країна-виробник товару | Польща |
| Габарити, комплектація, колір | |
|---|---|
Колір корпусу | Сріблястий |
Розміри з підставкою | 957 x 606 x 239 мм |
Вага з підставкою | 7.4 кг |
Розміри | 957 х 562 х 82 мм |
Комплектація | Телевізор, Пульт дистанційного керування, Кабель живлення, Інструкція |
| Аудіо параметри | |
Аудіосистема | Так |
Вихідна потужність звуку | 2 x 12 Вт |
Dolby Audio | Ні |
Dolby Atmos | Ні |
Сабвуфер | Ні |
| Дисплей | |
Контрастність | 1 000 000:1 |
Роздільна здатність | 3840 x 2160 (4K UHD) |
Форма екрану | Плоский |
Покриття екрану | Глянцеве |
Діагональ екрану | 43 " |
| Комунікації | |
Формати | 3GP, 3GPP, AAC, AC3, ASF, AVI, BMP, EAC3, FLAC, FLV, JPEG, JPG, MOV, MP3, MP4, MPG, PNG |
Комунікації | Bluetooth, Wi-Fi |
LAN (Ethernet) | Ні |
ТВ-тюнер | Цифровий кабельний, Супутниковий |
HDR | Є |
Bluetooth | Так |
Наявність Wi-Fi | Так |
| Загальні параметри | |
VESA | 300 х 300 мм |
Вихідна потужність | 52 Вт |