Інструкція Телевізор Sharp 4T-C55FQ5EM2AG
| Дисплей | |
|---|---|
Контрастність | 500 |
Процесор зображення | AQUOS AI UltraClear |
Діапазони цифрового тюнера | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Роздільна здатність | 3840 x 2160 (4K UHD) |
Форма екрану | Плоский |
Покриття екрану | Антибликове |
Діагональ екрану | 55 " |
| Загальні параметри | |
|---|---|
VESA | 200 х 200 мм |
Енергоспоживання | 102 |
Частота екрану | 144 Гц |
Технологія дисплея | QLED |
Рік випуску | 2023 |
Клас | У спальню, Для вітальні |
Технології | Smart TV, WiFi, Bluetooth, HDR |
Роз'єми | HDMIКомпозитний вхід, Оптичний вихід, LAN, CI+ слот, USB 2.0, Вихід для навушників |
Бездротові можливості | BluetoothWi-Fi |
Функції | Таймер вимкнення, Таймер, Таймер увімкнення |
DBX-TV | Ні |
Голосове керування | Ні |
Ігровий режим | Ні |
| Комунікації | |
Комунікації | Bluetooth, Ethernet, Miracast, Wi-Fi |
LAN (Ethernet) | Ні |
ТВ-тюнер | Цифровий кабельний, DVB-T, DVB-S, Аналоговий, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
HDR | Є |
Bluetooth | Так |
Наявність Wi-Fi | Так |
| Габарити, комплектація, колір | |
Розміри з підставкою | 805 х 1228 х 262 мм |
Вага з підставкою | 13.5 кг |
Колір корпусу | Чорний |
Розміри | 1228 х 736 х 61 мм |