Телевізор SHARP 85HP5265E
Відгуки та питання
Код: 52493
Артикул: 4T-C85HP5265EB
Sharp
Офіційний товар
Повідомити, коли з'явиться
Характеристики Sharp 85HP5265E
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
85 "
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Підтримка Smart TV
Ні
Всі характеристики
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Sharp 85HP5265E
banner
Телевізор SHARP 85HP5265E
  • Сучасний та стильний дизайн
  • Максимальна вихідна потужність 82 Вт
  • 4K Ultra HD Google TV
  • Підтримка HDMI 2.1 з eARC
  • Dolby Vision – HDR та Dolby Atmos
  • Технологія інтерполяції кадрів
Улюблені ваші розваги з невеликою допомогою від Google
descr img
Dolby Atmos
descr img
Роздільна здатність 4K(3840 x 2160)/UHD
Підтримка Dolby Vision для 12-бітного кольорового HDR-контенту
Керуйте телевізором за допомогою телефону
Google Assistant
Google Cast
HDR – розширений динамічний діапазон
Ігровий режим
Дисплей
Контрастність
Роздільна здатність
3840 x 2160 (4K UHD)
Форма екрану
Плоский
Тип матриці
Покриття екрану
Матове
Діагональ екрану
85 "
Колірне охоплення
Широкий
Загальні параметри
VESA
600 х 400 мм
Вихідна потужність
125 Вт
Частота екрану
60 Гц
Підсвічування
Технологія дисплея
Рік випуску
Клас
У дитячу, У спальню, Для вітальні
Технології
HDR, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Vision
Роз'єми
HDMI, USBRJ45, Вихід для навушників
Бездротові можливості
BluetoothWi-Fi
Тип
4K QLED
Тип підсвічування
Пряме освітлення (OD35)
DBX-TV
Ні
Голосове керування
Так
Ігровий режим
Так
Вхідна напруга
Потужність
125 Вт
Комунікації
Формати
Комунікації
Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
LAN (Ethernet)
HDR
HDR10, HLG, Dolby Vision
Версія Bluetooth
5.3
Bluetooth
Наявність Wi-Fi
Стандарт Wi-Fi
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
2.4, 5
Габарити, комплектація, колір
Розміри з підставкою
1891 x 1168 x 439 мм
Вага з підставкою
30 кг
Колір корпусу
Чорний
Розміри
1891 x 1086 x 91 мм
Комплектація
ТБ, Підставка, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон
Розміри упаковки
2045 x 1240 x 175 мм