Акумуляторна батарея Energenie 12 В 7.5 Aгод (BAT-12V7.5AH)
Відгуки та питання
Код: 13975
Артикул: BAT-12V7.5AH
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Огляд Energenie BAT-12V7.5AH
Загальні параметри
Тип клем
T2
Номінальна напруга
12 В
Ємність батареї
7.5 А/г
Тип АКБ
VRLA AGM
Energenie
Країна реєстрації бренду
Україна
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.1 кг
Колір
Чорний
Розміри
151 х 65 х 95 мм