Блок живлення CHIEFTEC Polaris 3.0 850W (PPS-850FC-A3)
Відгуки та питання
Код: 79435
Артикул: PPS-850FC-A3
Купити
В 1 клік
Форм-фактор
ATX
Потужність
850 Вт
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 135 мм
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Всі характеристики
Доставка в Ваше місто
Оплата
Гарантія
Гарантія: 24 міс
Обмін/повернення протягом 14 днів
Інші товари бренду
Залишити відгук
Задати запитання
Гарантія та виробник
Гарантія
24 міс
Бренд
Chieftec
Додаткові функції
PFC (Power Factor Correction)
Активний
Охолодження
1 х 135 мм
Кількість SATA роз'ємів
9
Кількість конекторів IDE (Molex)
4
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD
4/0
Модульне підключення
Ні
Стандарт 80 Plus
80 Plus Gold
Живлення материнської плати
20 + 4 pin
Технології захисту
Діаметр вентилятора
135 мм
Габарити, комплектація, колір
Вага
2.95 кг
Розміри
86 x 150 x 160 мм
Технічні властивості
Тип товару
Блок живлення
Основні характеристики
Колір
Чорний
Форм-фактор
ATX
Тип
Комп'ютерний
Потужність
850 Вт