Ноутбук Lenovo IPS3-16IRH10 CI5-13420H 16" 16GB/512GB (83K20088RA)
Відгуки та питання
Код: 46223
Артикул: 83K20088RA
Діагональ дисплея
16 "
Вага
1.68 кг
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Загальний об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Об'єм SSD
512 ГБ
Відеокарта
Intel UHD Graphics 13th Gen
Lenovo
Огляд Lenovo IPS3
Оперативна пам'ять
Частота оперативної пам'яті
4800 МГц
Ні
Контрастність
Яскравість
Тип екрану
IPS
Діагональ дисплея
16 "
Відеокарта
Виробник відеокарти
Intel
Intel UHD Graphics 13th Gen
Тип відеокарти
Інтегрована
Зручність використання
Українська розкладка клавіатури
Є
Наявність сканера відбитка пальця
Підсвічування клавіатури
Без підсвічування
Bluetooth
Bluetooth 5.2
3G-модуль
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
Немає
3.5 мм jack
Енергетична ємність акумулятора
50 Вт·г
Функціональні особливості
Порти USB
1 x USB 3.2 Type-C Gen2, 2 x USB 3.2 Gen 1
Процесор
Номінальна тактова частота
1.5 ГГц
Кількість потоків
12 шт
Максимальна тактова частота
4.6 ГГц
Виробник процесора
Intel
Модель процесора
Intel Core i5-13420H
Сімейство процесорів
Intel Core i5
Кількість ядер процесора
8 шт
Загальні параметри
Клас (Ноутбук)
Для роботи, Для навчання
Безпека
Firmware TPM 2.0
Операційна система
Без ОС
Матеріал корпусу
Полікарбонат
Вид
Ноутбуки
Гарантія та виробник
Гарантія
12 міс
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна виробник товару
Китай
Габарити, комплектація, колір
Вага
1.68 кг
Розміри
360 x 251 x 17.9 - 18.9 мм